Persil Persil-Premium Persil Discs 4v1

Čisté prádlo šetrné k vaší pokožce

Čisté a měkké prádlo, citlivé k vaší pokožce

1. Správný produkt

Projevilo se u vás nebo u vašeho rodinného příslušníka podráždění pokožky způsobené pracím prostředkem? Použitím pracích prostředků a aviváží citlivým k pokožce můžete výrazně snížit riziko podráždění kůže. Persil a Silan vyvinuli produkty, které nabízejí perfektní čistotu a starostlivost o vaše prádlo, přičemž jsou citlivé k vaší pokožce. Testováno Evropským centrem pro výzkum alergii (ECARF).

2. Dávkování

Dodržujte doporučené dávkování uvedené na zadní straně obalu.

3. Cirkulace vody

Ujistěte se, že jste nepřeplnili buben pračky. Je potřebný nechat prostor nad oblečením, aby měla voda jak cirkulovat během praní. To napomáhá lepšímu opláchnutí pracích prostředků.

4. Správné máchání

Nechte máchací proces až do konce, aby byly zbytky pracího prostředku úplně odstraněny. Když si zvolíte krátký program, věnujte pozornost právě cyklu máchání, protože tyhle programy používají méně vody na oplachování. Jestli váháte, použijte funkci „máchat déle“ nebo opakujte cyklus máchání.

5. Sušení oblečení

Sušíte vaše prádlo venku? To je obvykle příjemnější a radostnější, ale pravděpodobně ne během pilové sezóny, kdy se mohou na vašem oblečení zachytit různé pily a mohou způsobit podráždění pokožky během nošení.

6. Nové oděvy

Ujistěte se, že jste nově zakoupený oděv vyprali jednou nebo dvakrát před tím, než jste ho začali nosit, aby jste odstranili jakékoliv zbytky z výroby, také změkčili látku a tím eliminovali riziko podráždění pokožky.