Persil Persil-Premium Persil Discs 4v1

Citlivá pokožka a její podráždéní

Citlivá pokožka nebo novorozeně? Postupujte podle tipů, abyste minimalizovat riziko podráždění kůže

Máte citlivou pokožku nebo novorozeně ve své domácnosti? Věděli jste, že tloušťka pokožky malého dítěte odpovídá pouze jedné třetině u dospělého? Kvůli tomu je zranitelnější a náchylnější na podráždění způsobená pracími prostředky. Přečtěte si více o tipy o tom, jak minimalizovat riziko podráždění pokožky, když perete.

1 Správný produkt
Vytvářejí se u Vás nebo Vašeho člena domácnosti kožní alergie? Můžete výrazně snížit riziko alergické reakce tím, že budete používat pouze hypoalergenní čisticí prostředky. Persil vyvinul produkty, které zajišťují dokonalou čistotu a péči o Vaše prádlo, neboť jsou jemné k Vaší pokožce. Doporučené ECARF a schválené dermatology.

2 Úroveň dávkování
Dodržujte úroveň dávkování produktu, které je předepsáno na obalu, v souladu s velikostí a znečištěním prádla.

3 Cirkulace vody
Ujistěte se, že buben není plný, aby voda v něm mohla lépe obíhat a lépe vypláchnout prací prostředek z prádla.

4 Důkladné vypláchnutí
Nechte cyklus vyplachování dojít až do konce tak, aby bylo možné řádně odstranit všechny zbytky přípravku. Pokud zvolíte krátký program, věnujte pozornost cyklu máchání, neboť tyto typy programů používají pro vyplachování méně vody. Pokud váháte, použijte funkci „delší vyplachování“ nebo cyklus máchání zopakujte.

5 Sušení oblečení
Sušíte své prádlo venku? Je to obvykle příjemnější. Pokud možno, vyhněte se tomu během sezóny senný rýmy, kdy se spousta pylu přichytí k prádlu a může během nošení způsobit podráždění.

6 Nové oděvy
Dbejte na to, abyste nově zakoupený oděv vyprali jednou či dvakrát před tím, než si jej poprvé obléknete, abyste odstranili veškeré tovární zbytky a barviva a také, abyste oděv změkčili, a tak omezili riziko podráždění kůže.