Už několik generací se necháváme vést nadšením pro vývoj vysoce účinných inovací pro vaše prádlo. Jsme odhodláni přispívat k vytváření čistšího světa, nabízet vám výrobky, které jsou bezpečné pro vás, pro vaši rodinu i pro životní prostředí, a zajišťovat dokonalé výsledky praní.

 

  • Složení našich výrobků se neustále vyvíjí, aby zajistilo ještě lepší účinnost při nízkých teplotách, což přispívá k nižší spotřebě energie a snížení naší ekologické stopy.
  • Neustále pracujeme také na složení našich výrobků, abychom zlepšili jejich rozložitelnost a ještě lépe chránili přírodu.
  • Všechny obaly výrobků Persil jsou dnes při správné likvidaci plně recyklovatelné. Usilujeme také o to, aby se v nejbližších letech zvýšil podíl recyklovaných plastů v našich obalových materiálech a více se používaly bioplasty.
 

Persil: zodpovědné inovace pro vás i životní prostředí. Pro čistší svět, krok za krokem.

01.

Složení našich výrobků

02.

Naše obaly

03.

Naše výrobní postupy

04.

Jak můžete přispět vy

Vytváříme čistší svět

Naše certifikáty

Společnost Henkel je průkopníkem ve vývoji ekologických čisticích prostředků a jako vůbec první firma podepsala v roce 2005 „Chartu pro trvale udržitelné praní a úklid“ organizace AISE (Mezinárodní asociace pro mýdla, detergenty a čisticí prostředky). Společnosti, které se připojí k této iniciativě Mezinárodní asociace pro praní a péči o domácnost (International Laundry & Home Care Association), se zavazují k neustálému zlepšování svých procesů a každoročnímu vykazování dosaženého ekonomického, ekologického a společenského pokroku na základě stanovených klíčových čísel.

Citlivá pokožka

Pro osoby s citlivou pokožkou jsme vyvinuli gel Persil Sensitive a výrobek Sensitive Megaperls. Tyto výrobky, které jsou obzvláště šetrné k pokožce, obsahují speciální parfemační složky vhodné pro alergiky a žádná barviva.

Hygienická čistota

Už několik generací se necháváme vést nadšením pro převratné inovace v péči o vaše prádlo. Čisté prádlo pomáhá vytvářet zdravé prostředí pro vás a vaši rodinu. Výrobky Persil s technologií Deep Clean zaručují, že bude vaše prádlo hygienicky čisté přesně podle vašich představ.

Chceme prosazovat nová řešení pro udržitelný rozvoj a budovat společnost s důrazem na zodpovědnost a ekonomický úspěch.
Loading...

Naše odpovědnost

Jako průkopníci na poli udržitelnosti chceme prosazovat nová řešení pro udržitelný rozvoj a budovat naši společnost s důrazem na zodpovědnost a ekonomický úspěch. Tomu se podřizuje veškerá činnost naší společnosti a celý její hodnotový řetězec.