Drobné změny ve výběru pracího programu a plnění pračky mohou znamenat velký krok směrem k udržitelnosti.
Loading...

Perte při nízkých teplotách a snižte svůj podíl na klimatických změnách

V průběhu let neustále zlepšujeme složení výrobků Persil, abychom zajistili dokonalý prací účinek už při nízkých teplotách.

 

Díky složení Cold Wash můžete prát oblečení při nižší teplotě, těšit se ze svěžího, čistého prádla a přitom ušetřit na energiích až 60 EUR ročně. Praním na 30° navíc o 50 % snížíte podíl vaší pračky na klimatických změnách.

Dávejte vždy prát plnou náplň prádla a ušetřete za energie

Tím, že pračku co nejvíce naplníte, šetříte nejen vodu, ale také výdaje za elektrickou energii.

 

Když si praní dobře naplánujete a roztřídíte oděvy podle míry zašpinění, nebudete muset prát s poloviční náplní. Tím ušetříte nejen prací prostředek, ale také až 70 % roční spotřeby elektřiny.

Vypočítejte si osobní ekologickou stopu

Kalkulačka vyvinutá společností Henkel a Wuppertalským institutem v Německu vám během pár minut prozradí, jak vaše osobní rozhodnutí ovlivňují vaši uhlíkovou stopu. Pomocí této kalkulačky rychle zjistíte, jakou máte osobní ekologickou stopu.

Vytváříme čistší svět

Naše certifikáty

Společnost Henkel je průkopníkem ve vývoji ekologických čisticích prostředků a jako vůbec první firma podepsala v roce 2005 „Chartu pro trvale udržitelné praní a úklid“ organizace AISE (Mezinárodní asociace pro mýdla, detergenty a čisticí prostředky). Společnosti, které se připojí k této iniciativě Mezinárodní asociace pro praní a péči o domácnost (International Laundry & Home Care Association), se zavazují k neustálému zlepšování svých procesů a každoročnímu vykazování dosaženého ekonomického, ekologického a společenského pokroku na základě stanovených klíčových čísel.

Naše odpovědnost

Jako průkopníci na poli udržitelnosti chceme prosazovat nová řešení pro udržitelný rozvoj a budovat naši společnost s důrazem na zodpovědnost a ekonomický úspěch. Tomu se podřizuje veškerá činnost naší společnosti a celý její hodnotový řetězec.