Naše tipy vám pomohou správně dávkovat prací prostředky tak, abyste byli šetrní k životnímu prostředí.
Loading...

Řiďte se našimi doporučeními

Na každém výrobku Persil najdete doporučené dávkování na lehce, středně a silně zašpiněné prádlo. Důležitým prvním krokem ke správnému dávkování je tedy roztřídit prádlo podle stupně zašpinění.

 

Čím špinavější prádlo, tím víc pracího prostředku použijte. Nezapomínejte, že potřebné množství prostředku se liší podle toho, zda používáte gel, prášek, nebo kapsle Megaperls. Správné dávkování vždy zkontrolujte na obalu výrobku.

Zjistěte si tvrdost místní vody

Tvrdost vody se v různých oblastech liší. Chcete-li správně dávkovat prací prostředek, zeptejte se u místních vodáren, jaký je u vás stupeň tvrdosti vody. Dávkování pracího prostředku snadno přizpůsobíte tvrdosti vody podle pokynů v tabulce, kterou najdete na etiketě každého výrobku Persil.

Zjistěte si objem pračky

Dávky uvedené na obalech výrobků jsou určeny pro běžné pračky na 4,5 až 5 kg prádla. Máte-li pračku s větším bubnem, řiďte se dávkováním pro velké pračky. Najdete je na obalu každého výrobku Persil.

Získejte dávkovač zdarma

K odměření správného množství prostředku doporučujeme používat dávkovač s ryskami. Opakovaně použitelný dávkovač si můžete objednat níže.

Vytváříme čistší svět

Naše certifikáty

Společnost Henkel je průkopníkem ve vývoji ekologických čisticích prostředků a jako vůbec první firma podepsala v roce 2005 „Chartu pro trvale udržitelné praní a úklid“ organizace AISE (Mezinárodní asociace pro mýdla, detergenty a čisticí prostředky). Společnosti, které se připojí k této iniciativě Mezinárodní asociace pro praní a péči o domácnost (International Laundry & Home Care Association), se zavazují k neustálému zlepšování svých procesů a každoročnímu vykazování dosaženého ekonomického, ekologického a společenského pokroku na základě stanovených klíčových čísel.

Naše odpovědnost

Jako průkopníci na poli udržitelnosti chceme prosazovat nová řešení pro udržitelný rozvoj a budovat naši společnost s důrazem na zodpovědnost a ekonomický úspěch. Tomu se podřizuje veškerá činnost naší společnosti a celý její hodnotový řetězec.