Značka Persil neúnavně pracuje na tom, aby mohla vám a vaší rodině nabízet ty nejlepší a nejmodernější technologie pro zářivě čisté prádlo. Jelikož každý výrobek speciálně vyvíjíme na základě různých požadavků, má každý náš prostředek jiné složení.

 

Všechny suroviny pečlivě vybíráme tak, aby zajišťovaly co nejlepší účinnost a zároveň byly šetrné k pokožce i životnímu prostředí. Chcete-li se o složení výrobků Persil dozvědět víc, vyberte si z následujícího seznamu.

Společnost Henkel je v souladu se svou tradicí odhodlána nabízet pouze výrobky, které jsou ve všech ohledech bezpečné a šetrné ke zdraví i životnímu prostředí. U výrobků Persil používáme pouze suroviny, které vyhovují všem zákonným požadavkům EU a prošly rozsáhlým testováním zdravotní nezávadnosti. Další informace o bezpečnosti výrobků najdete zde.

 

Více informací o našem závazku se dozvíte na následující stránce: Naše prací a čisticí prostředky nejsou testovány na zvířatech.

 

Informace o mikroplastech najdete zde.

Zvolte to nejlepší podle svých potřeb

Přírodní složení

Značka Persil neustále pracuje na udržitelných řešeních. Objevte novinku Persil Green Power – stoprocentně účinný, ekologičtější než kdy předtím.

Citlivá pokožka

Pro osoby s citlivou pokožkou jsme vyvinuli gel Persil Sensitive a výrobek Sensitive Megaperls. Tyto výrobky, které jsou obzvláště šetrné k pokožce, obsahují speciální parfemační složky vhodné pro alergiky a žádná barviva.

Hygienická čistota

Čisté prádlo pomáhá vytvářet zdravé prostředí pro vás a vaši rodinu. Naše výrobky Persil s technologií hloubkového čištění zajistí hygienickou čistotu vašeho prádla.