Zajímavá fakta

Loading...

V tekutých prostředcích konzervanty zajišťují stabilitu výrobku. Bez konzervantů mohou výrobky časem začít nepříjemně zapáchat nebo se v nich mohou množit bakterie. V souladu s nařízením EU o detergentech jsou konzervanty přidávané do pracích a čisticích prostředků uváděny na obalu, bez ohledu na jejich koncentraci. Lidé trpící alergiemi tak díky tomu mají možnost vyhnout se při nákupu výrobkům, které obsahují příslušné látky.

Jak používáme konzervanty?

Loading...

Konzervanty používáme ve výrobku Persil Gel, a to velmi opatrně a jen v nezbytně nutném množství.

 

Tam, kde lze stejné ochrany dosáhnout pomocí jiných složek, se také snažíme použití konzervantů co nejvíce vyhnout. Během použití se prostředek Persil Gel obvykle zředí velkým množstvím vody.

Zvolte to nejlepší podle svých potřeb

Přírodní složení

Značka Persil neustále pracuje na udržitelných řešeních. Objevte novinku Persil Green Power – stoprocentně účinný, ekologičtější než kdy předtím.

Citlivá pokožka

Pro osoby s citlivou pokožkou jsme vyvinuli gel Persil Sensitive a výrobek Sensitive Megaperls. Tyto výrobky, které jsou obzvláště šetrné k pokožce, obsahují speciální parfemační složky vhodné pro alergiky a žádná barviva.

Hygienická čistota

Čisté prádlo pomáhá vytvářet zdravé prostředí pro vás a vaši rodinu. Naše výrobky Persil s technologií hloubkového čištění zajistí hygienickou čistotu vašeho prádla.