Zajímavá fakta

Loading...

Parfémy jsou tvořeny směsí vonných složek, které dodávají vašemu prádlu příjemnou vůni. Parfemačních složek, které vytvářejí příjemné a dlouhotrvající vůně, existují tisíce, některé z nich jsou však častěji než jiné spojovány s alergiemi, a proto na ně upozorňujeme na obalech kosmetických přípravků i pracích a čisticích prostředků. Jsou také jasně označeny na etiketách výrobků Persil. Cílem je pomoci lidem trpícím alergiemi vyhnout se při nákupu výrobkům, které obsahují příslušné látky.

Jak používáme parfémy?

Loading...

Parfémy se starají o to, aby nejen vaše prádlo, ale také samotné výrobky Persil dlouho a příjemně voněly. Parfémy pečlivě vybíráme v závislosti na variantě výrobku, abyste si mohli déle vychutnávat vůni čistého, čerstvě vypraného prádla. Některé speciálně vyvinuté parfémy navíc potlačují nepříjemné pachy, což je obzvláště důležité u sportovních oděvů. Všechny parfémy, které používáme, vyhovují všem zákonným požadavkům a prošly rozsáhlým testováním zdravotní nezávadnosti. Naše výrobky určené osobám s citlivou pokožkou neobsahují žádné parfémy, které by musely být povinně uváděny.

Odkud daná surovina pochází?

Některé vonné složky výrobků Persil jsou přírodního původu. Jiné ale vyrábíme uměle, aby se do nich nedostávaly nežádoucí vedlejší složky přírodního původu nebo abychom si jich zajistili dostatečné množství.

Zvolte to nejlepší podle svých potřeb

Přírodní složení

Značka Persil neustále pracuje na udržitelných řešeních. Objevte novinku Persil Green Power – stoprocentně účinný, ekologičtější než kdy předtím.

Citlivá pokožka

Pro osoby s citlivou pokožkou jsme vyvinuli gel Persil Sensitive a výrobek Sensitive Megaperls. Tyto výrobky, které jsou obzvláště šetrné k pokožce, obsahují speciální parfemační složky vhodné pro alergiky a žádná barviva.

Hygienická čistota

Čisté prádlo pomáhá vytvářet zdravé prostředí pro vás a vaši rodinu. Naše výrobky Persil s technologií hloubkového čištění zajistí hygienickou čistotu vašeho prádla.