Zajímavá fakta

Loading...

Polymery plní v pracích prostředcích různé důležité funkce a řada prostředků vděčí za své speciální působení právě jim.

Další informace o polymerech ve výrobcích Persil

 
Ve výrobcích Persil jsou nejčastěji obsaženy tyto polymery:
 

Činidla proti opakovanému usazování špíny

Pomáhají stabilizovat rozpuštěné nečistoty v prací lázni, čímž zabraňují jejich opakovanému usazování na textiliích. Také pomáhají předcházet zašednutí prádla.

 

Odpěňovače

Pomáhají udržet pěnu pod kontrolou, aby jí nebylo příliš mnoho nebo aby nedošlo k přetečení vody z pračky při použití příliš velké dávky pracího prostředku.

 

Inhibitory obarvení

Stabilizují rozpuštěné barvy v prací lázni a brání jejich usazování na jiných textiliích a vzniku barevných skvrn. Jsou běžnou složkou každého účinného prostředku na praní barevného prádla.

 

Speciální polymery

Některé výrobky Persil obsahují kromě povrchově aktivních látek také polymery se speciálním určením, například pro hlubší odstranění skvrn nebo pro větší lesk.

 

Polymery uvolňující nečistoty

Během praní pronikají do vláken a vytvářejí ochrannou vrstvu. Při novém zašpinění mastnotou se tak skvrny odstraní mnohem lépe.

 

Viskozitní činidla

Regulují viskozitu gelů Persil.

Jak používáme polymery?

Loading...

Ve výrobcích Persil používáme polymery k dosažení různých speciálních vlastností výrobků. Mohou například bránit opětovnému usazení špíny na textilních vláknech, usazení inkoustu nebo hlubšímu proniknutí nečistot. Mnohé polymery jsou dobře biologicky rozložitelné, u jiných to ale bohužel neplatí. Jelikož se při vývoji neustále snažíme zlepšovat složení našich výrobků a jejich ekologickou stopu, pracujeme na nahrazení polymerů lépe biologicky rozložitelnými variantami, které se vyznačují podobnou účinností.

Zvolte to nejlepší podle svých potřeb

Přírodní složení

Značka Persil neustále pracuje na udržitelných řešeních. Objevte novinku Persil Green Power – stoprocentně účinný, ekologičtější než kdy předtím.

Citlivá pokožka

Pro osoby s citlivou pokožkou jsme vyvinuli gel Persil Sensitive a výrobek Sensitive Megaperls. Tyto výrobky, které jsou obzvláště šetrné k pokožce, obsahují speciální parfemační složky vhodné pro alergiky a žádná barviva.

Hygienická čistota

Čisté prádlo pomáhá vytvářet zdravé prostředí pro vás a vaši rodinu. Naše výrobky Persil s technologií hloubkového čištění zajistí hygienickou čistotu vašeho prádla.