Zajímavá fakta

Loading...

Povrchově aktivní látky představují hlavní složku většiny pracích a čisticích prostředků. Odstraňují z oděvů skvrny a špínu a zajišťují odplavení nečistot společně s vodou používanou při praní.

Další informace o povrchově aktivních látkách ve výrobcích Persil

Ve výrobcích značky Persil se používají dvě skupiny povrchově aktivních látek:

 

Aniontové povrchově aktivní látky

Účinně odstraňují nečistoty od mazlavé a jílovité hlíny.

 

Neiontové povrchově aktivní látky

Skvěle odstraňují nejodolnějších mastnotu.

Jak používáme povrchově aktivní látky?

Loading...

Pro zářivou a dlouhodobou čistotu: Výrobky Persil pomocí povrchově aktivních látek zajišťují dokonalé výsledky praní, jaké od spolehlivých pracích prostředků očekáváte. Všechny naše povrchově aktivní látky jsou plně biologicky rozložitelné.

 

Povrchově aktivní látky mohou být na ropné bázi nebo přírodního původu (např. palmojádrový olej). Pokud je jako základ použitý olej z palmových jader, společnost Henkel v rámci své strategie udržitelnosti ujišťuje, že do roku 2025 bude 100 % tohoto oleje pocházet z udržitelných pěstovaných zdrojů v souladu s modelem RSPO'S Mass Balance. Od roku 2020 pochází již 90 % tohoto oleje právě z certifikovaného udržitelného pěstování.

Zvolte to nejlepší podle svých potřeb

Přírodní složení

Značka Persil neustále pracuje na udržitelných řešeních. Objevte novinku Persil Green Power – stoprocentně účinný, ekologičtější než kdy předtím.

Citlivá pokožka

Pro osoby s citlivou pokožkou jsme vyvinuli gel Persil Sensitive a výrobek Sensitive Megaperls. Tyto výrobky, které jsou obzvláště šetrné k pokožce, obsahují speciální parfemační složky vhodné pro alergiky a žádná barviva.

Hygienická čistota

Čisté prádlo pomáhá vytvářet zdravé prostředí pro vás a vaši rodinu. Naše výrobky Persil s technologií hloubkového čištění zajistí hygienickou čistotu vašeho prádla.