Skip to Content

Věrní partneři značky Persil

Značku Persil již dlouho podporují renomované firmy a známé značky. Jsme velmi rádi, že se nám této podpory dostává, a chtěli bychom představit naše partnerské firmy. Zjistěte více o našich partnerech: Bosch: www.bosch-home.com; Siemens: www.siemens-home.bsh-group.com; Lindner: www.lindner.de

Značku Persil již dlouho podporují renomované firmy a známé značky. Jsme velmi rádi, že se nám této podpory dostává.

Péče na praní Bosch

Po dobu 75 let představuje značka Bosch vývoj, technickou kvalitu a spolehlivost v oblasti domácích spotřebičů. Moderní údržba prádla by nebyla bez firmy Bosch možná. S více jak 1000 patenty v oblasti praní a sušení je Bosch průkopníkem z hlediska vynálezů. Veškeré technické inovace vyvinuté firmou Bosch měly vždy jeden společný cíl: být co nejúčinnější co do potřeb a co nejúspornější. Tak Bosch zajišťuje pokaždé dokonalé vyprání.

Bosch: po dobu 75 let představuje značka Bosch vývoj, technickou kvalitu a spolehlivost v oblasti domácích spotřebičů.

Inovace podle Siemens

Domácnost nejlépe funguje se spotřebiči, které v sobě spojují vysoce kvalitní technologie a inovační funkce a zároveň nízkou spotřebu. To vše pro své praní můžete najít mezi nejlepšími výtvory firmy Siemens. Například první pračku, která umí odstranit skvrny. Cykly pro outdoorové/nepromokavé oblečení vyperou a současně impregnují Vaše sportovní textilie, buben varioSoft zajišťuje obzvláště jemné čištění a důkladnou izolaci při mimořádně tichém provozu. A to nejlepší ze všeho: první sušička na světě, která má nízkou spotřebu energie díky automatické samočisticí funkci ve svém kondenzátoru.

Inovace podle Siemens

Systém Siemens proti skvrnám

Mastné skvrny, skvrny od rajčat a červeného vína nejsou totožné. Díky inovačnímu systému Siemens proti skvrnám jsou jednotlivé skvrny ošetřovány samostatně. Za tím účelem nejnovější technologie Siemens řídí postupy inteligentního programu a pohyby bubnu, aby rozlišovala různé typy skvrn. To znamená, že prádlo bude vypráno jemně nebo intenzivně v závislosti na požadavcích. Jedinečná struktura bubnu varioSoft poskytuje aktivní podporu odstraňování skvrny, jako speciálně tvarované asymetrické lopatky. To pomáhá odstranit skvrny bez námahy a bez přidání dalších speciálních pracích prostředků.

Hotely a střediska Lindner

Atraktivní obchodní prostory, okouzlující wellness lázně nebo rafinované golfové a sportovní hotely. Hotely a střediska Lindner jsou tak rozmanité jako požadavky jejich hostů. Služby - přátelské a jednoduché. Koncepce - změna od normy k inovaci Tam, kde se klade důraz na kvalitu, si můžete být jisti, že má své zvláštní místo i německý prací prostředek č. 1. Proč se jako host nezapíšete do hotelu Lindner a nenecháte se hýčkat?!