Skip to Content

Citlivá pokožka

Máte vy nebo někdo z vašich blízkých citlivou pokožku? Potom je pro vás nejlepší volbou náš prací prostředek přívětivý k alergikům!

Máte vy nebo někdo z rodiny citlivou pokožku? Potom je pro vás nejlepší volbou náš prací prášek přívětivý k alergikům!

Máte vy nebo někdo z vaší rodiny citlivou pokožku? Potom je pro vás nejlepší volbou náš prací prášek přívětivý k alergikům! Výrobek Persil Sensitive se už v roce 2009 stal prvním pracím prostředkem na světě, který organizace ECARF (European Centre for Allergy Research Foundation) označila za prací prostředek přívětivý k alergikům. Prací prostředek Persil Sensitive obsahuje speciální parfemační složky vhodné pro alergiky a žádná barviva.

Další informace najdete zde

Výrobek Persil Sensitive Megaperls® obsahuje optické rozjasňovače, které rozzáří i bílé prádlo, gel Persil Sensitive se zase skvěle hodí na barevné prádlo.

Mají alergici používat méně pracího prostředku, než je uvedeno na obalu výrobku?

Ne. Při dávkování pracího prostředku Persil Sensitive se vždy řiďte pokyny na obalu a zohledněte tvrdost vody a stupeň zašpinění prádla.

Zvolte to nejlepší podle svých potřeb

  • Díky stoprocentní účinnosti typické pro značku Persil a 85% obsahu přírodních složek zaručuje důkladné odstranění skvrn.

    Přírodní složení

    Značka Persil neustále pracuje na udržitelných řešeních. Objevte novinku Persil Green Power – stoprocentně účinný, ekologičtější než kdy předtím.

  • Hygienicky čisté prádlo

    Hygienická čistota

    Už několik generací se necháváme vést nadšením pro převratné inovace v péči o vaše prádlo. Čisté prádlo pomáhá vytvářet zdravé prostředí pro vás a vaši rodinu. Výrobky Persil s technologií Deep Clean zaručují, že bude vaše prádlo hygienicky čisté přesně podle vašich představ.