Přírodní složení

Příroda nám dává energii a sílu a nyní nám přináší také nový Persil Green Power.

Díky stoprocentní účinnosti typické pro značku Persil a 85% obsahu přírodních složek zaručuje důkladné odstranění skvrn.

Díky stoprocentní účinnosti typické pro značku Persil a 85% obsahu přírodních složek zaručuje důkladné odstranění skvrn a zároveň je šetrný k životnímu prostředí.

Vyzkoušejte nový Persil Green Power pro udržitelnou budoucnost.

Holistický příspěvek k udržitelnosti

Persil Green Power pro čistší svět napříč celým hodnotovým řetězcem:

 • Nabízí špičkovou účinnost praní, na jakou jste u výrobků Persil zvyklí.
 • Obsahuje 85 % surovin přírodního původu.
 • Prodává se v PET láhvi vyrobené z 50 procent z recyklovaného materiálu. Láhev je také plně recyklovatelná.
 • Získal ekologickou pečeť Blue Angel (Modrý anděl), která oficiálně potvrzuje vysokou ekologičnost výrobku Persil Green Power.

Zvolte to nejlepší podle svých potřeb

 • Máte vy nebo někdo z rodiny citlivou pokožku? Potom je pro vás nejlepší volbou náš prací prášek přívětivý k alergikům!

  Citlivá pokožka

  Pro osoby s citlivou pokožkou jsme vyvinuli gel Persil Sensitive a výrobek Sensitive Megaperls. Tyto výrobky, které jsou obzvláště šetrné k pokožce, obsahují speciální parfemační složky vhodné pro alergiky a žádná barviva.

 • Hygienicky čisté prádlo

  Hygienická čistota

  Už několik generací se necháváme vést nadšením pro převratné inovace v péči o vaše prádlo. Čisté prádlo pomáhá vytvářet zdravé prostředí pro vás a vaši rodinu. Výrobky Persil s technologií Deep Clean zaručují, že bude vaše prádlo hygienicky čisté přesně podle vašich představ.