Skip to Content

Přírodní složení

Zjistěte více o Persil příspěvku k udržitelnosti.

Díky stoprocentní účinnosti typické pro značku Persil a 85% obsahu přírodních složek zaručuje důkladné odstranění skvrn.

Náš příspěvek k udržitelnosti

Díky svému účinnému složení šetří Persil energii při každém praní i při plném objemu pračky a při nízkých teplotách od 20 °C. Prací prostředky Persil obsahují 92 % biologicky rozložitelných složek* a jejich obal je 100% recyklovatelný.

* Týká se organických složek, podle OECD 301/302

Persil pro čistší svět napříč celým hodnotovým řetězcem:

 • Naše továrny na prací disky pracují se 100% obnovitelnými zdroji elektřiny, což vede k efektivnější výrobě a -49% spotřebě energie/na jedno praní.
 • Protože můžeme naše prací disky nabízet v menších obalech, je potřeba méně plastů/obalových materiálů.
 • Persil kapsle jsou chráněny 100% ve vodě rozpustnou a biologicky rozložitelnou fólií, která se během praní zcela rozpustí.
 • Lahve tekutých prostředků Persil nyní obsahují 50 % recyklovaného plastu a jsou tak šetrnější k životnímu prostředí.

Zvolte to nejlepší podle svých potřeb

 • Máte vy nebo někdo z rodiny citlivou pokožku? Potom je pro vás nejlepší volbou náš prací prášek přívětivý k alergikům!

  Citlivá pokožka

  Pro osoby s citlivou pokožkou jsme vyvinuli gel Persil Sensitive a výrobek Sensitive Megaperls. Tyto výrobky, které jsou obzvláště šetrné k pokožce, obsahují speciální parfemační složky vhodné pro alergiky a žádná barviva.

 • Hygienicky čisté prádlo

  Hygienická čistota

  Už několik generací se necháváme vést nadšením pro převratné inovace v péči o vaše prádlo. Čisté prádlo pomáhá vytvářet zdravé prostředí pro vás a vaši rodinu. Výrobky Persil s technologií Deep Clean zaručují, že bude vaše prádlo hygienicky čisté přesně podle vašich představ.