Skip to Content

Hygienicky čisté prádlo

Hygiena je víc než jen zářivá čistota – správnou hygienou začíná dobrá péče o rodinu. Technologie Persil Deep Clean je zárukou hygienicky čistého prádla.

Hygiena je víc než jen zářivá čistota – správnou hygienou začíná dobrá péče o rodinu.

Co vám nabízíme

 

Čisté prádlo je důležité pro zdraví a pohodu vaší rodiny a blízkých. Díky technologii Deep Clean vám všechny výrobky Persil garantují dokonalé odstranění skvrn. K odstranění starých nebo zvláště odolných skvrn se hodí zejména univerzální prací prostředky v prášku, protože obsahují bělidlo. Totéž platí i pro praní bílých textilií. Varianty pro barevné prádlo byly vyvinuty speciálně pro praní barevných textilií a oděvů, proto například neobsahují bělidlo ani optické rozjasňovače a jsou velmi šetrné k barvám. Na barevné prádlo se hodí například gel Persil Sensitive.

 

 

Čisté prádlo je důležité pro zdraví a pohodu vaší rodiny a blízkých.

Když je zapotřebí zvýšená hygiena


Chcete-li mít hygienicky čisté prádlo, doporučujeme vám používat prášek Persil Universal nebo výrobek Persil Universal Megaperls. Kvůli lepší hygieně samotné pračky je také dobré prát v pravidelných intervalech – tedy v běžné domácnosti zhruba jednou týdně – při vyšších teplotách (např. 60 stupňů) v pracím prášku Persil Universal.

Praní při vyšších teplotách

Naše doporučení platí také v případě, že v domácnosti bydlí osoby s nakažlivou chorobou, jako je chřipka, plísňová infekce nohou, infekce kůže nebo zažívacího traktu, případně s oslabeným imunitním systémem. Před každým praním zkontrolujte pokyny uvedené na štítku oděvu. Je také důležité si uvědomit, že prací prostředky s bělidlem nejsou vhodné pro barevné a tmavé materiály.

Dávejte přednost delším pracím programům

Na dobré věci se vyplatí si počkat. Při praní obzvláště zašpiněného prádla byste se měli vyhnout krátkým nebo rychlým programům a zvolit program s co nejdelší dobou praní.

Vyprané prádlo pokud možno okamžitě pověste na šňůru nebo na sušák, aby se v důsledku vysoké vlhkosti od mokrého prádla uvnitř bubnu pračky znovu nerozmnožily choroboplodné zárodky.

Pokud to dovolí počasí, sušte prádlo na čerstvém vzduchu a nepoužívejte sušičku.

Hygiena v době koronaviru

Upozornění: Žádný z našich stávajících výrobků neúčinkuje proti koronaviru. S novým koronavirem (SARS-CoV-2) zatím nelze provádět žádné komerční testy. Proto doporučujeme zavést v domácnosti zvýšená hygienická opatření, která přispějí k vytvoření zdravého prostředí. Další užitečné informace najdete zde:

https://cleanright.eu/

Zvolte to nejlepší podle svých potřeb

  • Díky stoprocentní účinnosti typické pro značku Persil a 85% obsahu přírodních složek zaručuje důkladné odstranění skvrn.

    Přírodní složení

    Značka Persil neustále pracuje na udržitelných řešeních. Objevte novinku Persil Green Power – stoprocentně účinný, ekologičtější než kdy předtím.

  • Máte vy nebo někdo z rodiny citlivou pokožku? Potom je pro vás nejlepší volbou náš prací prášek přívětivý k alergikům!

    Citlivá pokožka

    Pro osoby s citlivou pokožkou jsme vyvinuli gel Persil Sensitive a výrobek Sensitive Megaperls. Tyto výrobky, které jsou obzvláště šetrné k pokožce, obsahují speciální parfemační složky vhodné pro alergiky a žádná barviva.